Νίκη στην πρεμιέρα των πλέι οφ για τον Ερμή.

Με νίκη ξεκίνησε ο Ερμής τα πλέι οφ ανόδου,με αντίπαλο την ομάδα της Νεστάνης με το εμφατικό 4 – 0.

Το πρώτο 15λεπτο ήταν αναγνωριστικό καθώς οι δύο ομάδες δεν έχουν παίξει αντίπαλοι την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο.

Ο Ερμής ήταν Continue reading

Continue reading...

Έκοψε την Πίτα του ο Πολιτιστικός Σύλλογος.

Σε μια γεμάτη αίθουσα στο κέντρο <<Έλατος>> στη Μελιγού ο Πολιτιστικός Σύλλογος έκοψε την πίτα του.

Μέλη και Φίλοι του Συλλόγου Τίμησαν με την παρουσία τους την όμορφη εκδήλωση.

Μετά την κοπή της πίτας ακολούθησε γλέντι και χορός με πολύ Continue reading

Νίκη στο ντέρμπυ και πρωτία για τον Ερμή.

Εκτός έδρας νίκη για τον Ερμή επί του Αχιλλέα Π.Αστρους.

Στο γήπεδο Αγ.Ανδρέα που είναι η έδρα του Αχιλλέα έγινε το ντέρμπυ των δύο πρωτοπόρων του βαθμολογικού πίνακα.

Σε παράσταση για ένα ρόλο μετέτρεψε το ντέρμπι ο Ερμής με το Continue reading

Εκτός έδρας νίκη για τον Ερμή

Νίκη με το ευρύ 6-0 ο  επι της Φορτούνα Ξηροπηγάδου πέτυχε Ερμής.

Στο γήπεδο Μελιγούς ο τυπικά φιλοξενούμενος Ερμής ήταν ανώτερος και επέβαλε από νωρίς την κυριαρχία του στον αγωνιστικό χώρο, παίρνοντας κεφάλι στο σκορ μόλις στο 2′ Continue reading